חוגי בית 

יום חמישי 14.3


אביחיל - בוגי יעלון (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 00:00 מועדון לחבר

הרשמה אצל נטע שדמה 052-2512440. 


אוניברסיטת תל אביב - רועי פולקמן, מוסי רז, יפעת ביטון, מיכל בירן, אסף זמיר (פאנל חברה וכלכלה), יום ה'-14/03 שעה 14:30 אולם 100 במשפטים. קישור להזמנה/להרשמה: https://www.student.co.il/he?id=35


אוניברסיטת תל אביב - תמר זנדברג (מרצ), יום ה'-14/03 שעה 16:00 אולם כס המשפט בבניין משפטים.

קישור להזמנה/להרשמה: https://www.student.co.il/he?id=35


קרית אונו- מכללה - בנט (הימין החדש), יום ה'-14/03 שעה 16:00 צהל 104, אולם 1 בית ספר למוסיקה - המכללה האקדמית קרית אונו.

קישור להזמנה/להרשמה: https://www.ono.ac.il/event/אנו-מזמינים-אתכם-למפגש-סטודנטים-עם-יוש/


אופקים - הרב רפי פרץ ואופיר סופר (איחוד מפלגות הימין), יום ה'-14/03 שעה 18:30 נחשון 10 


אשקלון - פנינה טמנו שטה (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 19:30 אורט 24/22 


ירושלים - אורלי לוי אבקסיס (גשר), יום ה'-14/03 שעה 19:30 מלון קראון פלאזה העלייה 1 


באר שבע - הרב רפי פרץ ואופיר סופר  (איחוד מפלגות הימין), יום ה'-14/03 שעה 19:45 יציאת אירופה 5 שכונה ה' 


אשדוד - צבי האוזר (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:00 העצמאות 32.

קישור להזמנה/להרשמה: https://bg19.co.il/events/


מצפה עדי - אסף זמיר (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:00 מועדון.

קישור להזמנה/להרשמה: https://www.yeshatid.org.il/14.3asafzamir?languagecode=he-IL


רעות - מיכאל ביטון (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:00 הגלבוע 7.

קישור להזמנה/להרשמה: https://bg19.co.il/events/


שוהם - יאיר לפיד (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:00 אולם ספורט בי"ס רבין - נרקיס 3 


חדרה - מיקי חיימוביץ' (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:00:00 PM העצמאות 8.

קישור להזמנה/להרשמה: https://bg19.co.il/events/


רמת גן - אורית פרקש (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:00:00 PM רח' סמטת מנשה 2/15.

קישור להזמנה/להרשמה:

https://bg19.co.il/events/


כפר סבא - קארין אלהרר (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:15 הידיד 12 השכונה הירוקה 


ירושלים - אילן גילאון (מרצ), יום ה'-14/03 שעה 20:30 מועדון הארטישוק, ההגנה 21  


מודיעין - אבי דבוש (מרצ), יום ה'-14/03 שעה 20:30 שהם 24 


פרדס חנה כרכור - סתיו שפיר (העבודה), יום ה'-14/03 שעה 20:30  כרכור - פאב אדמס 


רמות מאיר - יצחק אילן ואלון שוסטר (כחול לבן), יום ה'-14/03 שעה 20:30 גבעת הכלניות 137.

קישור להזמנה/להרשמה: https://bg19.co.il/events/


ירוחם - אופיר סופר ועידית סילמן (איחוד מפלגות הימין), יום ה'-14/03 שעה 21:00 בית משפחת גלנט ההגנה 416  


קרית גת - הרב רפי פרץ  (איחוד מפלגות הימין), יום ה'-14/03 שעה 21:15 מיכה 6 


פתח תקווה - משה גפני (יהדות התורה), יום ה'-14/03 שעה 23:45 הרצל 7 מסעדת שאבס מלאבס